ארבעת הקריטריונים ברכישת עבודה

סטודנט!
מעוניין לקבל הצעת מחיר
לעבודה אקדמית? חייג עכשיו!
073-3742-714
או השאר פרטים

ארבעת הקריטריונים ברכישת עבודה

1. הישמרו מפני הצעות מחיר זולות – שכרם של מומחים אקדמיים, בעלי תואר שני ושלישי, אינו שכר נמוך. חברה אשר עובדת מול אקדמאים בעלי רמה גבוהה נדרשת לתגמל אותם בהתאם. סיוע אקדמי במחיר נמוך צריך לעלות סימני שאלה ונורות אדומות, במקרים מסוימים הצעה זולה עשויה לבוא על חשבון של מסירת תכנים באיכות נמוכה או מועתקים. מחיר זול עשוי לעלות לכם בסופו של דבר ביוקר.

2. דרשו לשוחח עם המומחה שיסייע לכם – כך תוכלו להתרשם מרמתו המקצועית. אם אין באפשרותם ליצור קשר עם המומחה האקדמי טרם תשלום המקדמה ייתכן שמדובר באדם ברמה אקדמית נמוכה, או בנוכל שמעוניין לסחוט את כספכם.

3. דרשו התחייבות חוזית לתכנים מקוריים – עסק שאינו מוכן להתחייב באופן חד משמעי לסיפוק של תכנים מקוריים עשוי להעמיד אתכם במצב מאוד לא נעים במידה ותקבלו תכנים שיתבררו כמועתקים.

4. גדולים, אך פחות איכותיים… – עסק המתהדר בעיקר במספר הרב של מומחים אקדמיים בשורותיו ("יש לנו כ – 100 מומחים…") לאו דווקא משרת את המטרות שלכם. זה ברור, ככל שמספר המומחים האקדמיים בעסק רב יותר כך קשה יותר לשמור על רמתם ובקרת האיכות לתכנים שנמסרים אליכם. לחברה העובדת מול מספר מצומצם של מומחים יש את האפשרות לערוך בקרה קפדנית יותר על תהליכי הגיוס וליישם בקרת איכות רגישה ונוקשה יותר לתכנים אשר נמסרים אליכם, ובסופו של דבר, לספק לכם שירות איכותי, קשוב ואישי יותר.

* כמובן, חברת Doctor-Write עומדת ופועלת בהתאם לקריטריונים המופיעים לעיל. צוות המומחים של החברה יספק לכם סיוע אקדמי, 100% מקורי, וברמת האיכות הגבוהה ביותר.